PROBRO AKADEMİ NASIL ÇALIŞIR?


ProBro Akademi, aileyle buluştuktan sonra 4 adımlı bir süreç yürütür. İlk adımda, ailenin beklentileri belirlenir, öğrenci hakkında ön bilgi toplanır. İkinci adımda öğrenciyle buluşulup uygulanan kişilik testleriyle, bireyin eğilimleri ve yetenekleri üzerine tespitlerde bulunulur. Eşleştirme adımında, bireyin nitelikleri ve potansiyelleri göz önünde bulundurularak ProBro Akademi bünyesindeki uygun peerlarla görüşülür, ve ideal eşleştirme sağlanır. Çalışmalar başladıktan sonra, her çalışma sonrasında üç farklı başlık altındaki saptamaların yapıldığı raporlar önce öğrencinin süpervizörü, ardındansa aileyle paylaşılır.

PEER SEÇİMİ NASIL YAPILIR?


Peer seçimi, ProBro Akademi'nin en titiz yürütülen süreçlerinden biridir. Peer adayları, öğrencilerle çalışmaya başlamadan önce 6 adımlı bir eğitim/eleme sürecini başarıyla tamamlamak zorundadır. Bu süreç, adayın online başvuruyu tamamlaması ve kendini anlattığı bir videoyu sisteme yüklemesiyle başlar. Ardından beraber çalıştığımız HR uzmanlarının gerçekleştirdiği bir mülakat planlanır. Sonraki adımsa, uygulanan testlerle adayın kişilik envanterinin çıkarılmasıdır. Bütün adımlarda başarılı bulunan adaylar, online eğitimlerimize katılmaya hak kazanır. Eğitimlerin tamamlanmasının ardından aday rutin süpervizyon toplantılarına katılmaya başlar. Aday, katıldığı ikinci toplantının ardından ProBro Akademi Peerı olmaya hak kazanır.

ONLİNE PLATFORM NASIL KULLANILIR?


ProBro Akademi, online platformu aracılığıyla verdiği eğitimleri ve raporlama sistemini interaktif bir süreçle yönetir. Peer başvuru sürecinde peerların aldığı online eğitimler olduğu gibi, ailenin öğrencinin durumuyla alakalı sürekli bilgi almasını sağlayan bir rapor arayüzü de bulunmaktadır. Bu platform, tüm mobil, tablet ve masaüstü cihazlarla entegre şekilde çalışmaktadır. Peer başvuru sürecinde peerların aldığı online eğitimler olduğu gibi, ailenin öğrencinin durumuyla alakalı sürekli bilgi almasını sağlayan bir rapor arayüzü de bulunmaktadır. Bu platform, tüm mobil, tablet ve masaüstü cihazlarla entegre şekilde çalışmaktadır. Peer başvuru sürecinde peerların aldığı online eğitimler olduğu gibi, ailenin öğrencinin durumuyla alakalı sürekli bilgi almasını sağlayan bir rapor arayüzü de bulunmaktadır. Bu platform, tüm mobil, tablet ve masaüstü cihazlarla entegre şekilde çalışmaktadır.


Diğer tüm sorularınız için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.